Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят

Друк

День захисника України – українське свято, установлене указом Президента України і ратифіковане Парламентом, яке відзначається 14 жовтня.

День захисника – це день, присвячений пошані до минулих і нинішніх військових героїв України, які боролися за її свободу.

Примітно, що дату сучасного свята українських захисників було обрано не випадково. Ще за часів Запорізької Січі 14 жовтня відзначався День українського козацтва, а він, у свою чергу, був приурочений до релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

12 жовтня студенти першого курсу факультету спеціальної освіти разом із куратором Вікторією Сильченко провели кураторську годину, присвячену цьому святу: підготували цікаві факти з історії та сучасності, переглянули відео-матеріали і жваво дискутували.

Щиро вітаємо мужніх та відважних воїнів і волонтерів за стійкість, патріотизм та відвагу, проявлену під час ведення бойових дій у зоні ведення антитерористичної операції. Бажаємо всім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри у щасливе майбутнє Української держави!

  • Image folder specified does not exist!
  •  

 

Оголошення