Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти факультету фізичного виховання на відкритих уроках футболу

Студенти факультету фізичного виховання на відкритих уроках футболу

Котрий рік поспіль студенти факультету фізичного виховання беруть участь у процесі реалізації соціального проекту «Open Fun Football Schools». Відкриті уроки футболу – це проєкт, відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри, незалежно від рівня здібностей дитини. За допомогою цих спортивних заходів відбувається впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності й конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, дітей-сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

5 та 6 жовтня у м. Лимані за ініціативою Федерації Футболу України наші студенти як волонтери провели майстер-класи зі школярами на футбольному полі. Два дні занять були насичені гамою яскравих емоцій. Студенти ще більше згуртувалися та провели час не лише з користю, а й з великим задоволенням, бо мали можливість бути частинкою цього чудового і такого необхідного проєкту.