Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Академічна мобільність: чекаємо на зустріч зі студентами Переяслава-Хмельницького

img-7802

Продовжується робота над реалізацією проєкту «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна», який здійснюється в межах програми House of Europe за підтримки British Council Ukraine.

Маємо результати відбору студентів для участі в академічній мобільності між ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та університетом-партнером – ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Представниками нашого університету стали переможці конкурсного відбору із зазначених у проєкті спеціальностей, а саме:

• 012 Дошкільна освіта:
  1. Чухно Кароліна Сергіївна
  2. Петренко Дар’я Андріївна
  3. Сухоребра Катерина Віталіївна
  4. Куксова Марія Андріївна
  • 231 Соціальна робота (232 Соціальне забезпечення):
  1. Коношенко Олег Сергійович
  2. Якимчук Анастасія Олександрівна
  • 013 Початкова освіта:
  1. Ліпатова Анастасія Валеріївна
  2. Дєткіна Вероніка Віталіївна
  3. Хацько Юлія Володимирівна
  4. Сокотнюк Анна Анатоліївна
  5. Маяцька Дар’я Олексіївна
  6. Волкова Вікторія Олександрівна

Сьогодні було підписано Угоди про навчання зі студентами нашого університету та університету-партнера.

Сподіваємося на результативний обмін знаннями і досвідом! Чекаємо на зустріч зі студентами Переяслава-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди!

img-7806