Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Вийшов новий 6-ий випуск науково-методичного Альманаху кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії "Від науки – до практики", який містить матеріали, підготовлені до Всеукраїнської науково-практичної конференції "Перспективні напрями сучасної науки та освіти".

Конференція відбувалася в режимі онлайн 19–20 травня 2020 року (пленарне та секційне засідання). До участі в конференції залучилися викладачі різних ЗВО України (Авіаційного Національного університету м. Києва, Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Донбаського державного педагогічного університету), практичні працівники спеціальних закладів освіти, аспіранти, студенти, які виступили з доповідями щодо сучасних проблем спеціальної науки та практики, становлення і розвитку освітньої парадигми.

В Альманаху учасники науково-практичної конференції та викладачі кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії представили свої останні напрацювання та здобутки: статті у фахових виданнях, посібники різного напряму, методичні рекомендації для педагогів і батьків дітей з особливими потребами, видання для дошкільників.