Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

30 червня відбулося чергове засідання кафедри логопедії та спеціальної психології з робочою групою з розробки освітньої програми «Логопедія» другого (магістерського) рівня вищої освіти із залучення стейкхолдерів-работодавців: директорки Комунального закладу «Купʼянська спеціальна школа» Харківської обласної ради Пушкар Н. Б. та заступника директора з виховної роботи Погребняк Т.Ю., заступника директора з НВР Комунального закладу «Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради Папка С.І., директорки Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад центр розвитку дитини № 24 «Казка» Камʼянської міської ради Сахно С.С.

Під час зустрічі професорка Мамічева О.В. розкрила особливості побудови навчальних планів за спеціальністю Спеціальна освіта, детально зупинившись на їхній вибірковій частині та циклі практичної підготовки студентів. На засіданні було обговорено питання вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі спеціальної освіти. Запрошені работодавці активно брали участь в обговоренні, було намічено шляхи оновлення освітньої програми, навчальних дисциплін та прийнято рішення про подальшу співпрацю й підписання договорів. Дякуємо за плідну роботу всім учасникам і чекаємо на нові зустрічі!