Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

29 червня 2020 р. на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулося чергове засідання атестаційної комісії зі спеціальності «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)» за вибірковою частиною «технічна та комп’ютерна графіка», «Інформатика», «Автосправа», «Художнє проєктування» зі стейкхолдером – директором Слов'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Погорєловим Анатолієм Івановичем.

На засіданні було обговорено питання удосконалення професійної підготовки майбутніх учителів трудового навчання, які поступили на навчання за скороченою програмою на базі молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста). У результаті було намічено шляхи оновлення освітньої програми їх підготовки та навчальних дисциплін.