Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Підсумкова атестація студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 Психологія заочної форми навчання

23 червня 2020 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» розпочалася підсумкова атестація студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 Психологія заочної форми навчання. Державна екзаменаційна комісія працювала у затвердженому складі: голова комісії - кандидат педагогічних наук, доцент Аматьєва Олена Петрівна; члени комісії - екзаменатор, кандидат психологічних наук, доцент Сергєєва І.В., секретар - кандидат психологічних наук, доцент Осика О.В., кандидат психологічних наук, доцент Кіян А.П. Зі словами привітання виступила декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Саяпіна С.А. Вона побажала всім студентам успішного складання державного іспиту.

Хід процесу проведення атестації перевіряла Перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Набока О.Г.

Атестація проходила у новому форматі - в online-режимі. Робота екзаменаційної комісії та студентів першої зміни розпочалась о 800 годині, а другої - о 1400.

Науково-педагогічним складом кафедр психології і прикладної психології була проведена кропітка та змістовна підготовка, яка полягала у створенні компленсної програми державних іспитів, а саме: тестові завдання різних форм з провідних фахових дисциплін.

У процесі проведення атестації більшість студентів у своїх відповідях продемонстрували відповідний рівень професійної підготовки, глибокі теоретичні та практичні знання.