Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Онлайн-старостат на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Онлайн-старостат на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

Друк

14 травня на факультеті ПТПО відбувся старостат за участю декана факультету Хижняк Інни Анатоліївни, заступника декана Вікторенко Ірини Леонідівни та секретаря Чех Анни Анатоліївни.

За допомогою вже звичного для всіх нас сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв'язку Zoom удалося організувати зустріч зі старостами груп та обговорити питання продовження карантину, особливості організації та проведення заліково-екзаменаційної сесії − 2020, умови вступу на ОС «Магістр». Пані декан ознайомила всіх з наказом № 282 від 06.05.2020 «Про підготовку та проведення літньої екзаменаційної сесії 2019-2020 н. р. у дистанційній формі».

Секретар факультету ознайомила присутніх із результатами моніторингу участі студентів у проведенні навчальних занять у дистанційному режимі, розкладом екзаменаційної сесії.

Вікторенко І. Л. наголосила, що потрібно активніше працювати зі студентами з питань своєчасного інформування в режимі онлайн та взаємодіяти з кураторами груп.

Тож можна зробити висновок про відповідальне ставлення переважної більшості студентів до виконання своїх обов’язків, адже у скрутні часи стає зрозуміло, що тільки систематична робота дозволяє подолати будь-які перешкоди.

Бажаємо всім бути здоровими і успішної сесії!

Стрілець Вероніка – студентка 4 курсу ПТПО

 

Оголошення