Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Акредитаційна експертиза онлайн

Акредитаційна експертиза онлайн

Проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку передбачає проведення повноцінної експертизи без фізичної присутності експертів у закладі. Відповідно до пункту 9 Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, метою виїзної експертизи є уточнення фактів, указаних у відомостях про самооцінювання, опитування представників зацікавлених сторін про освітню програму та діяльність закладу вищої освіти за цією програмою, формування рекомендацій щодо вдосконалення якості освітньої діяльності за цією програмою.

У разі проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку експертна група має досягти цих цілей із застосуванням засобів дистанційного зв’язку. Так, із 6 по 8 травня доцент Юлія Юріївна Мусхаріна брала участь в акредитації освітньої програми «Фізична реабілітація» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Національному університеті фізичного виховання і спорту України (Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 23.04.2020 р. № 710-Е) в якості експерта.

Звичайно, онлайн-експертиза – дуже напружена, кропітка робота. Але це новий, цікавий досвід, бо на меті – вивчення особливостей акредитаційної експертизи задля вдосконалення освітніх програм у нашому університеті, готовності до змін у вищій освіті, бажання бути в епіцентрі освітніх подій та рухатись в ногу з європейськими тенденціями освітніх послуг.