Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Наукові досягнення наших студентів

Наукові досягнення наших студентів

Обласна науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» проводилася Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром 25 січня на базі Краматорського НВК.

Конференція відбувається щорічно з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи, підбиття підсумків обласних етапів Всеукраїнських конкурсів: «Юний дослідник», «Винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», «Юний зоолог і тваринник», «Юний ботанік і рослинник», Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

У секції «Юні ботаніки та рослинники» Юлія Маслова студентка І кусу факультету фізичного виховання спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) посіла перше місце з темою «Вплив біостимуляторів на ріст та розвиток сільськогосподарських культур». Антон Ертуганов студент ІV курсу факультету фізичного виховання спеціальності 227 Фізична реабілітація в секції «Юний дослідник» нагороджений грамотою «За практичне значення результатів дослідної роботи».

Вітаємо майбутніх науковців та їхніх наукових керівників – Кушакову Ірину Валеріївну та Курильченко Ірину Юріївну з досягненнями!