Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Новорічні свята розпочато!

Новорічні свята розпочато!

Поки всі чекають на Новорічні дива, на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти запанував святковий настрій!

12 грудня відбувся звітний концерт-вистава напередодні Новорічних свят під назвою «Пригоди в країні Сніговії» в межах дисципліни «Творча майстерня» доцента Олени Зубарєвої.

Ця подорож залучила до участі і студентів, і викладачів факультету. Першим подарунком під час подорожі став виступ викладачів кафедри музики та хореографії Олени Карпенко, Олени Зубарєвої, Валентини Орєхової та студента Іллі Ржищева, які виконали казково-новорічну композицію «Щедрик». Глядачі разом із студентами та викладачами поринули у чарівний світ мистецтва, у музичні хвилі скрипки та фортепіано, які подарували своїм виконанням Віра Зубарєва та Анастасія Дмитрієва. Тут кожен мав можливість уявити щось своє та просто помріяти. Вокальна композиція «Місяць» у виконанні студентки третього курсу Наталі Дашивець налаштувала глядачів на казковий настрій та подарувала позитивні емоції і враження. А на останок, глядачі разом із студентським театром тіней «Експеримент», яким керує доцент кафедри музики та хореографії Олена Зубарєва, помандрували континентами та зустріли Святого Миколая!

Загалом, в актовій залі панувала настільки святкова та казкова атмосфера, що ніхто з присутніх точно не залишився без новорічного настрою! Бажаємо всім зберегти такий настрій на весь майбутній рік!