Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Акція «Знай свій статус» на педагогічному факультеті

Акція «Знай свій статус» на педагогічному факультеті

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відзначається щорічно 1 грудня, студенти, викладачі та співробітники педагогічного факультету залучилися до акції «Знай свій статус». Це нагадування про те, що тестування на ВІЛ має важливе значення для розширення доступності лікування і забезпечення всім людям, що живуть із ВІЛ, можливості вести здорове і повноцінне життя.

Упродовж трьох днів (26–28 листопада) студент рівня вищої освіти «магістр» заочного відділення спеціальності «Соціальна робота», соціальний працівник КНП «Донецький обласний центр з профілактики та боротьби із СНІДом» Галина Володимирівна Супруненко здійснювала тестування на ВІЛ на базі педагогічного факультету (ауд. 12а). За цей час добровільно тестування пройшли 42 особи.

До організації проведення акції залучилися доценти кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Наталія Анатоліївна Коношенко, Інна Василівна Трубник.

Дякуємо КНП «Донецький обласний центр із профілактики та боротьби із СНІДом» за співпрацю!