Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Підготовка до Дня Святого Миколая на факультеті спеціальної освіти

Підготовка до Дня Святого Миколая на факультеті спеціальної освіти

Наближається День Святого Миколая, і в цей чарівний день кожна дитина чекає на подарунок своєї мрії. Особливо з нетерпінням чекають своїх подарунків діти з будинків сімейного типу та реабілітаційних центрів.

Студентки факультету спеціальної освіти залучилися до благодійної акції від Платформи ініціатив «Теплиця» – «Подаруй дитині свято»: завітали до «Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», аби разом із дітьми написати листа Святому Миколаю. Діти із задоволенням малювали, писали й висловлювали у листах власні мрії та бажання.

Платформа ініціатив «Теплиця» запрошує всіх охочих взяти участь у благодійній акції, аби стати чарівником для цих дітей!