Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Фестиваль єднає

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Фестиваль єднає

Друк

29 жовтня – 01 листопада в ТК «Буковель» під гаслом «Пізнай Україну» відбувся 41-й Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Салют Карпати – Буковель". Мета фестивалю: відродження, збереження і розвиток національної культури; знайомство з кращими солістами та ансамблями, установлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи; створення умов для підтримки та розвитку творчості.

У цьому святі дитячого та юнацького мистецтва брали участь колективи з різних куточків України. Наше місто представляли студенти філологічного та фізико-математичного факультетів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Герасименко Катерина, Ковальов Роман, Ковальова Катерина, Конєва Ірина, Кононова Катерина, Рухленко Єлизавета) разом із учнями Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (Тендітна Поліна та Варибрус Микита). До складу журі фестивалю-конкурсу входили народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв. Журі оцінювало учасників за 10-бальною шкалою. За загальним підрахунком балів визначили переможці конкурсу по кожній номінації та віковій категорії.

У номінації "Естрадний вокал" (сольний виступ) студенти Ковальов Р. та Ковальова К. отримали призові місця, Рухленко Є. перемогла в 2-х номінаціях ("Естрадний вокал" та "Читці"), театральна студія з п'єсою "Наймичка" (Герасименко К., Ковальов Р., Конєва І., Кононова К.) нагороджена дипломом ІІ ступеня "За популяризацію української класичної поезії", а учні Лиманської ЗОШ посіли ІІ місце. Бажаємо подальших творчих успіхів!

 

Оголошення