Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини План евакуації відпрацьовано

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

План евакуації відпрацьовано

Друк

Із метою запобігання нещасних випадків 29 жовтня на філологічному факультеті було проведено відпрацювання плану евакуації здобувачів освіти та співробітників на випадок пожежі. Основною метою тренування є вдосконалення підготовки студентів та викладачів факультету до дій за умов виникнення пожежі. Завданнями проведення тренування є:

  • перевірка готовності факультету до евакуації і проведення робіт із гасіння пожежі;
  • вироблення у студентів та викладачів навичок самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися у ситуації у разі виникнення загрози пожежі чи самої пожежі;
  • практичне відпрацювання раціональних прийомів і методів використання наявного спорядження, первинних засобів пожежогасіння.

Комісія у складі: декана фак-ту, доц. Овчаренко Н.І., провідного інженера з охорони праці Тюльченко Л.В., зав. к-ри рос. мови та літ., доц. Казакова І.М., диспетчера фак-ту Хижнякової В.В. визнала, що при відпрацюванні плану евакуації, студенти й викладачі успішно виконали поставлене завдання в достатньо короткий проміжок часу (3 хвл.) організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення і зібралися в установленому місці.

 

Оголошення