Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Відбувся І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1 листопада на філологічному факультеті відбувся І (вишівський) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли представники всіх факультетів ДДПУ – загалом 36 осіб.

Спеціально для проведення конкурсу бібліотека ДДПУ підготувала виставку видань Шевченка і книжок про нього. І етап минув у творчій і натхненній атмосфері, що сприяло якнайкращому виконанню конкурсних завдань.