Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти факультету спеціальної освіти відвідали захід, присвячений дню народження М. М. Петренка

30 жовтня в читальній залі бібліотеки ДДПУ відбувся захід до дня народження Михайла Миколайовича Петренка, на який із задоволенням завітали студенти другого курсу факультету спеціальної освіти.

Ми прослухали пісню про життя М. Петренка "Сокіл" та пісню "Дивлюсь я на небо" у виконанні Романа Сасанчина, розглянули декілька портретів поета та дізналися багато цікавих фактів із його життя.

Нам дуже подобаються такі заходи, оскільки можливість поринути у світ української культури і мистецтва дозволяють нам не лише збагатити наші знання, але й доторкнутися до творчої спадщини видатних людей минулого.

Студентка факультету спеціальної освіти 2-А групи Діана Налескіна