Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Cтуденти-спорсмени ДДПУ серед команд-переможців чемпіонату України з дуатлону

Cтуденти-спорсмени ДДПУ серед команд-переможців чемпіонату України з дуатлону

28 вересня у Слов’янську стартував Другий міжнародний турнір із триатлону у категорії дуатлон (біг, велоспорт) на призи чемпіона світу Віктора Земцева, у межах якого відбувся чемпіонат України в особистому та командному заліку серед дорослих, юніорів, юнаків, кадетів і спортсменів-любителів. Мірялися силами спортсмени Донецької, Запорізької, Одеської, Київської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Львівської, Дніпропетровської областей, Казахстану та Республіки Білорусь.

Студенти факультету фізичного виховання ДДПУ входили до складу команд елітного дивізіону Донецької області. Тож, 1 місце виборола команда, до складу якої входив І. Меньшиков, 2 місце – Д. Фарбун, 3 місце – А. Золотухін. Серед юнаків змагалися всього 22 команди. Команда юнаків-триатлоністів виборола 6 місце, до складу якої входили студенти 1 курсу М. Подушкін та І. Шевченко. Крім того, серед спортсменів-любителів спортсменки факультету Т. Гаценко та П. Слищенко показали гарні результати.

До складу організаторів та волонтерів чемпіонату входили майже 80 студентів факультету фізичного виховання, педагогічного, фізико-математичного факультетів та факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Студенти-волонтери протягом кількох годин пильно стежили за порядком руху спортсменів-учасників, пішоходів на вулицях міста під час проведення змагання.

Щиро вітаємо переможців, учасників та організаторів захоплюючих змагань із дуатлону! Бажаємо нових перемог у спорті та саморозвитку!

Колектив факультету фізичного виховання ДДПУ