Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини День дошкілля – найсветліше свято

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

День дошкілля – найсветліше свято

Друк

26 вересня на педагогічний факультет Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» завітали «винуватці» цього свята – діти з ЗДО «Лелека», «Зіронька», «Теремок» та «Казка» разом зі своїми вихователями, аби разом із кафедрою дошкільної освіти та соціальної роботи відсвяткувати цей день.

Дітей та дорослих привітав танцювальний колектив «Вдохновение» (керівник Марія Литвинова). Студенти другого та третього курсів спеціальності Дошкільна освіта на чолі з кураторами (к.п.н. Дронова О. О., к.п.н. Іванчук С. А., к.п.н. Бондаренко Н. Б.) підготували цікавий квест із різноманітними станціями: Спортивна, Винахідницька, Музична, Трудова, Мистецька, де діти знаходили золоті ключики від чарівних дверей. А за дверима на них чекав веселий чарівник-ігромайстер к.п.н., доцент кафедри естетичного виховання і технологій дошкільної освіти ХНПУ імені Г. С. Сковороди (м. Харків), лауреат міжнародних і Всеукраїнських конкурсів та фестивалів композиторів та педагогів – Микола Шуть, який подарував і дітям, і студентам, і дорослим щасливі хвилини дитинства!

А напередодні свята осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» у м. Словʼянську (голова Курінна С.М.) організував зустріч педагогів закладів дошкільної освіти міста, студентів та викладачів педагогічного факультету з ігромайстром.

Також НікНік (саме так він себе називає) поділився з викладачами педагогічного факультету цікавими професійними методами роботи зі студентами. Із задоволенням чекаємо на нову зустріч!

 

Оголошення