Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Перша кураторська година на філологічному факультеті

Перша кураторська година на філологічному факультеті

У кожного студента на початку навчання виникає безліч запитань, складаються і незрозумілі ситуації. Найпершою ланкою в допомозі вирішення повсякденних питань є куратори. Основним напрямом їхньої навчально-виховної роботи зі студентами є надання потрібної допомоги. Маючи певний досвід та необхідні знання, вони із задоволенням надаватимуть інформацію цікаву для студентів.

Цьогоріч перша кураторська година була присвячена історії університету, який незабаром відзначатиме свій 80-літній ювілей. Куратори познайомили студентів із минулим і сьогоденням закладу, досягненнями і перспективами його колективу, детально зупинившись на діяльності рідного філологічного факультету.