Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Новини пляжного волейболу

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини пляжного волейболу

Друк

Волейбол – це гра без зупинок, це стукіт м'яча, це скрип кросівок, це потужність і швидкість. Не з чуток із цим знайомі студенти факультету фізичного виховання… Укотре наші волейболісти це довели на волейбольному майданчику 28 травня на обласних змаганнях серед навчальних закладів III-IV рівня акредитації в ДДМА (м. Краматорськ). В універсіаді взяли участь чоловічі та жіночі команди із Донбаського державного педагогічного університету, Донбаської державної машинобудівної академії, Донбаського національного медичного університету та Донбаської національної академії будівництва та архітектури.

Студенти факультету фізичного виховання стали призерами універсіади, а саме: серед жінок: 1-ше місце – Дар'я Малютіна та Катерина Треус (магістратура),

2-ге місце – Дар'я Столяр та Єлизавета Сафонова (3-й курс); серед чоловіків: 2-ге місце – Олександр Калугін (магістратура) та Євген Гармаш (3-й курс).

Кращими гравцями турніру були визнані наші магістранти Дар'я Малютіна та Олександр Калугін.

Колектив факультету фізичного виховання щіро вітає переможців та їхнього тренера – ст. викладача кафедри ТМОВФіР Сергія Олексійовича Чернобая! Бажаємо, щоб гра й надалі давала можливість відчути в собі силу і сміливість, щоб не зникала жага до перемоги, а час, проведений на волейбольному майданчику, відлічував моменти удач і натхнення, прагнень і завзяття, радості і захоплення!

 

Оголошення