Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Майбутні фахівці соціальної сфери долучилися до роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Майбутні фахівці соціальної сфери долучилися до роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти»

Друк

У межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти» студенти педагогічного факультету спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка» та «Соціальне забезпечення» взяли участь у секційному засіданні на тему: «Сім’я як фактор соціалізації особистості» (23 травня).

Відкрив роботу секції декан факультету, доктор педагогічних наук, доцент С. В. Коношенко.

Із доповідями, які супроводжувалися презентаціями, виступили студенти рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Соціальна робота»:

  • Анна Гарбуз «Сім’я як соціальний інститут»;
  • Ірина Деркунська «Форми роботи закладу середньої освіти з сім’єю»;
  • Анна Ловінюкова «Зарубіжний досвід соціальної роботи з сім’єю».

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Н. А. Коношенко, яка виконувала роль модератора на секційному засіданні, презентувала думки В. О. Сухомлинського про сім’ю та добірку відеоматеріалів.

Завершилося секційне засідання невеликим диспутом про роль сім’ї в соціалізації особистості.

 

Оголошення