Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Відвідали «Останній дзвоник» у школі

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Відвідали «Останній дзвоник» у школі

Друк

25 травня студентки 1 курсу групи «А» факультету спеціальної освіти Бондарчук Анна та Кулик Катерина відвідали урочистий захід «Останній дзвоник» у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради. Нам не байдуже було це свято тому, що весь навчальний рік ми спілкувались з учнями цієї школи, організовували спільні виховні заходи, брали участь у шкільних святах і змаганнях. Учні цієї школи стали нашими справжніми друзями. І от – останній дзвоник. Цей дзвоник може стати прощальним, а може навпаки, ми зможемо навчатись разом, в одному виши, на одному факультеті.

Цей особливий день для тих школярів, які закінчують школу і для тих, хто у вересні повернеться у класи, був урочистим. На цьому заході виступав духовий оркестр школи, першокласники розповідали вірші, дівчата танцювали та співали. Директор школи Ушкалова Нана Вікторівна від усієї адміністрації привітала школярів, підбила підсумки навчального року та побажала учням гарно відпочити влітку.

На шкільному святі були присутні почесні гості – паралімпійський чемпіон, почесний мешканець м. Слов’янська Смирнов В. С., колишній директор школи-інтернату, куратор ЗОСО Котляров М. В. та ін. Особливу увагу приділили випускникам, учням 10-х і 12-х класів. Для них заспівали та станцювали молодші учні, а потім кожен із випускників задзвенів дзвіночком. Адміністрація школи дала настанову випускникам і побажала їм усього найкращого, успіхів і великих досягнень.

Цікаво було відвідати останній дзвоник у школі-інтернаті № 23, відчути цю душевну атмосферу та особисто попрощатися з випускниками, нашими друзями, сказати їм гарні слова, а також побажати веселих літніх канікул усім учням.

Хочеться нагадати всім випускникам 2019 року вірші Надії Красоткіної «Випускникам від першого вчителя»:

Ви дорослі, красиві, натхненні,

Кращі з кращих на цілій землі.

Не тримайте синицю у жмені,

Хай вас кличуть удаль журавлі.

Ви до мрій своїх линьте крилато,

Не спиняйтеся, щоб не було...

Хай удачі в вас буде багато

І людське зігріває тепло.

А життя — це робота і диво.

В нім печалі і радощі є.

Йдіть упевнено, вперто, сміливо,

Вибирайте найкраще, своє!

Але, щоб усміхнулося небо

І удача жадана прийшла,

Самостійно трудитися треба,

Наполегливо, в поті чола.

Бо життя — це серйозно, не жарти,

Що посієте — те й зберете.

Манни з неба чекати не варто,

Ви завжди пам’ятайте про те.

Студенти факультету спеціальної освіти Анна Бондарчук, Катерина Кулик

 

Оголошення