Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Ми – за життя без хвороб!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Ми – за життя без хвороб!

Друк

18 квітня за ініціативою викладачів та завідувачки кафедри медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту ДДПУ доцента Н.В. Гутарєвої на факультеті фізичного виховання була проведена регіональна конференція «Проблеми туберкульозу та кору на сучасному етапі». Перед студентами виступила завідвачка інфекційного відділення обласної дитячої лікарні м. Слов’янська, міський дитячий інфекціоніст А.С. Другова з дуже важливою та необхідною в наш час інформацією про причини, прояви, лікування та профілактику кору на сучасному етапі. Зважаючи те, що це захворювання розповсюджується швидкими темпами та несе тяжкі наслідки для здоров’я, лікар попередила та розповіла про всі заходи, яких необхідно вжити, щоб попередити захворювання.

Спеціаліст центру первинної медико-санітарної допомоги населенню м. Слов’янська Л.А. Ступко привела статистику захворюваності на туберкульоз у нашому регіоні та в Україні взагалі. Медик розповіла, до чого може призвести ігнорування елементарних правил особистої гігієни та профілактики.

Студенти із зацікавленістю брали участь в обговоренні, ставили численні питання щодо особливостей лікування розповсюджених хвороб. Тож, усі чітко повинні пам’ятати, що здоровий спосіб життя, дотримання вимог гігієни, загартування організму, повноцінне харчування, а також турбота про зміцнення імунітету та своєчасна вакцинація є запорукою міцного здоров’я.

 

Оголошення