Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Ще один крок до професії

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Ще один крок до професії

Друк

Студенти 4 курсу спеціальності 053 «Психологія», факультету психології, економіки та управління, упродовж 6 тижнів проходили корекційно-профілактичну практику. Базами практики для нашого факультету виступили різні установи: загальноосвітні заклади міст Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Святогірська, Торецька; центри соціально-психологічної реабілітації дітей; військові комісаріати; органи МВС; благодійні організації «БФ «Карітас».

Під час практики студенти-психологи набували практичного досвіду у майбутній професії, проводили різні форми консультаційної та профілактичної роботи, самостійно здійснювали контроль ефективності реалізованих заходів.

Особливо хотілось відзначити студентів Чаус Ксенію, Лопатіна Сергія, Заітову Олену, які проходили психологічну практику в благодійній організації «БФ «Карітас». Студенти організували та проводили психологічні тренінги різних спрямувань: «Вчимося долати бар’єри у спілкуванні», «Як стати успішним», «маскарадний-паті» до Дня Вечерінок. З учнями початкової школи працювали над корекційно-розвитковою програмою формування стійкості до стресу «Безпечний простір». З дітьми старшого шкільного віку здійснювали профорієнтаційну роботи у вигляді тренінгових занять: «Я і професія». До Дня здоров’я студенти провели тенісний турнір з дітьми різного віку.

Студенти вміло використовували набуті знання в виші та формували необхідні вміння та навички у основних напрямках роботи психолога.

 

Оголошення