Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Практичне заняття в центрі зайнятості

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Практичне заняття в центрі зайнятості

Друк

19 квітня 2019 року студенти спеціальності «Психологія» факультету психології, економіки та управління відвідали Слов’янський міський центр зайнятості. Цей візит відбувся в рамках вивчення дисципліни «Психологія праці та інженерна психологія», викладач – доцент кафедри психології Сергєєва І.В.

На базі центру створений та діє молодіжний клуб «Step by step», який об’єднує молодих активних людей. На одному з його занять і побували студенти 4 курсу – майбутні психологи.

Тренінгове заняття «Секрет успішного працевлаштування» проводила начальник відділу профорієнтаційної роботи Шатохіна Вікторія, яка свого часу також отримала освіту в ДДПУ за спеціальністю «Психологія».

Під час активного спілкування студенти дізнались: з чого починати пошук роботи; які використовувати джерела пошуку роботи; правила складання резюме або запису відео резюме; навички ефективного працевлаштування.

Заняття закріпило, розширило наявні у студентів знання з питань профорієнтації, працевлаштування, професійного відбору працівників.

Співпраця між відділом профорієнтаційної роботи міського центру зайнятості та колективом викладачів і студентів спеціальності «Психологія» буде продовжуватись.

Доцент кафедри психології Сергєєва І.В.

 

Оголошення