Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Перша практика психологів

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Перша практика психологів

Друк

Психологічна практика є інтегруючим і стрижневим компонентом особистісно-професійного ставлення фахівця, який передбачає оволодіння різними видами діяльності і формування потреби професійного самовдосконалення через самопізнання, самовизначення студента в різних професійних ролях у реальних умовах.

Діагностична психологічна практика студентів 3 курсу спеціальності «Психологія» проходила в школах та інших організаціях міста. Особливо хочеться відмітити громадську благодійну організацію «БФ «Карітас». Під час проходження практики студенти ознайомились з особливостями роботи психолога; набули досвіду психологічної діяльності, відточували уміння та навички, необхідні для вирішення професійних завдань, оволодівали формами і методами діагностичної, просвітницької, дослідницької і навчально-виховної роботи. Відтак найголовнішим критерієм ефективності проходження практики з психології є здатність студентів вирішувати професійні проблеми.

Такі студенти, як Тягнієнко Ірина, Куліш Варвара, Аханкіна Аліна побували у ролі тренерів проекту «Як стати успішним». Вони активно використовували методи арт-терапії для зниження емоційного напруження, проводили активні рухові ігри, чайні церемонії в роботі з дітьми. Студентка, Ликова Софія разом з учнями 9-11 класів загальноосвітньої школи №9, організували та провели заходи, присвячені Тижню психології.

Студенти в захваті від отриманого досвіду, від доброзичливого відношення зі сторони психологів-наставників, від можливості спробувати свої сили, знання та реалізувати себе в професійній діяльності.

 

Оголошення