Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Наші перші кроки

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Наші перші кроки

Друк

Із 11 березня студенти першого курсу факультету спеціальної освіти почали проходження своєї першої волонтерської практики у загальноосвітній школі-інтернаті І–ІІІ ступенів №23.

Напередодні була проведена настановча конференція, у який брали участь – завідувач кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії проф. Татьянчикова І.В., доц. Кузнецова Т.Г., доц. Омельченко М.С., викл. Сахно Т.С., які є методистами у спеціальних навчальних закладах. Для студентів усе було вперше, але вони успішно адаптувалися в дружньому дитячому колективі. Після завершення першого тижня практики вони з гордістю могли сказати, що цей час пройшов для них не марно, а навіть непомітно. Вони багато чому навчились і успішно використали теоретичні знання на практиці: проводили багато цікавих ігор та заходів. Час, проведений із дітьми – це дійсно безмежна хвиля позитивних емоцій, досвід та народження нових творчих ідей. Діти дарували своє тепло з самого першого дня, змусивши серце студентів тремтіти в очікуванні наступної зустрічі.

Набутий досвід дав змогу студентам замислитись над тим, чи вірно вони обрали свою професію, чи зможуть вони працювати з дітьми з особливими потребами. Це була чудова можливість зрозуміти студентам, чи володіють вони тими якостями, які необхідні для того, щоб віддавати себе дітям, дарувати їм своє тепло, надавати багато уваги та просто любити дітей.

Отже, діти – найбільше диво, яке створила природа. Їхнє майбутнє в руках педагогів. Саме робота з дітьми вимагає особливих навичок не тільки професійних, але й людських. Для студентів велика гордість працювати з такими дітьми, у них є те невід’ємне бажання виховати в них гідних членів суспільства і, головне, робити їхнє життя повноцінним. Попереду ще стільки всього нового, адже ця практика – лише перша сходинка в світ педагогічної майстерності.

Студентка 1-го курсу Бондарчук Анна

 

Оголошення