Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини На факультеті спеціальної освіти відбулася установча конференція з педагогічної практики

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

На факультеті спеціальної освіти відбулася установча конференція з педагогічної практики

Друк

11 березня відбулася установча конференція з педагогічної практики студентів 2-го та 4-го курсів факультету спеціальної освіти ДДПУ.

Метою організації педагогічної практики є закріплення теоретичних знань студентів зі спеціальних дисциплін та формування умінь застосовувати їх у навчальній, корекційно-виховній та корекційно-розвивальній роботі.

Із привітальним словом виступила завідувач кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти доктор педагогічних наук, професор І.В. Дмитрієва.

Керівник педагогічної практики Л.А. Співак ознайомила студентів зі змістом та етапами її проведення.

Методисти Н.А. Гіренко, Л.К. Одинченко, А.С. Іваненко, О.Г. Манько акцентували увагу практикантів на особливостях проведення уроків та позашкільних виховних заходів в спеціальній школі.

Керівники ЗОШ № 41 О.Г. Волошина і Л.О. Варушкіна та ЗОШ № 23 Н.В. Ушкалова і Т.Г. Малецька радо зустріли студентів та створили всі необхідні умови для успішного виконання майбутніми дефектологами завдань педагогічної практики. Побажаємо їм успіхів та творчої наснаги.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення