Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Узяли участь у чемпіонаті Донецької області з чирлідингу

Узяли участь у чемпіонаті Донецької області з чирлідингу

27 лютого в Краматорську в Палаці культури і техніки НКМЗ відбувся чемпіонат Донецької області з чирлідингу. У змаганнях взяли участь команди закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти фахової передвищої та вищої освіти. Організацію та проведення заходу здійснював департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність».

Команду факультету фізичного виховання, під керівництвом асистента кафедри МВСПД Григоренко Дарини Петрівни, представляли: Щербина Юлія, Шеремет Катерина, Коваленко Дар’я, Кара Катерина, Глєчева Дінара, Почепецький Кирило та Звягінцев Михайло.

Яскраві костюми, цікавий номер та хореографія, достойні суперники і в результаті почесне 4 місце. Бажаємо дівчатам та хлопцям здоров’я, наснаги, нових ідей та подальших успіхів!