Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Безпека понад усе!

Безпека понад усе!

Із 1 по 7 лютого на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти тривали І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з охорони праці та І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з охорони праці.

Для участі в олімпіаді було запрошено кращих студентів всіх факультетів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Олімпіади були організовані дистанційно. Кожна з олімпіад мала два рівні завдань:

• І рівень відбувався у формі тестування в системі дистанційної освіти ДДПУ і мав на меті виявити знання студентів з основних тем дисциплін відповідно до Типових навчальних програм нормативних дисциплін «Основи охорони праці» та «Охорона праці в галузі»;
  • ІІ рівень передбачав виявлення рівня обізнаності студентів та вміння використовувати набуті знання для вирішення заданої ситуації з охорони праці чи побудови «дерева подій» із безпеки життєдіяльності.

Завдання другого рівня оцінювало незалежне і неупереджене журі у складі:

• Тюльченко Лілія Віталіївна – провідний інженер з охорони праці ДДПУ;
  • Копиця Микола Володимирович – інженер з охорони праці ДДПУ, відповідальний за пожежну безпеку;
  • Ніколайчук Юрій Володимирович − фахівець із забезпечення техногенної безпеки та цивільного захисту ДДПУ.

За результатами олімпіади з Охорони праці:

• І місце посіла Кандиба Ганна – студентка 1 курсу магістратури філологічного факультету;
  • ІІ місце посіла Бонзарева Наталія – студентка 1 курсу магістратури педагогічного факультету;
  • ІІІ місце завоювала Ібрагімова Флора – студентка 2 курсу фізико-математичного факультету.

Грамотою за оригінальний розв’язок завдань було відзначено Климко Надію – студентку 1 курсу магістратури філологічного факультету.

За результатами олімпіади з Безпеки життєдіяльності:

• І місце посіла Павлюченко Ганна – студентка 2 курсу педагогічного факультету;
  • ІІ місце посіла Омельченко Діана – студентка 2 курсу педагогічного факультету;
  • ІІІ місце у Гапій Вікторії – студентки 2 курсу фізико-математичного факультету.

Грамотою за оригінальний розв’язок завдань було відзначено Бєсєдіну Єлизавету – студентку 2 курсу педагогічного факультету.

Переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів та запрошені до участі відповідно у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з охорони парці та у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності.

Оргкомітет та журі вдячні всім учасникам і вітають переможців із перемогою, бажають подальших успіхів у навчанні та нових досягнень!