Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Година здоров’я на факультеті фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Година здоров’я на факультеті фізичного виховання

Друк

Щорічно 4 лютого відзначається День боротьби проти раку. Головна мета цього міжнародного дня – підвищення обізнаності про рак, як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, залучення уваги до запобігання, раннього виявлення та лікування цього захворювання.

Відомо, що виникнення багатьох ракових захворювань можна було б запобігти за допомогою таких норм здорової поведінки, як відмова від куріння. фізична активність, збалансована, здорова їжа, вакцинація проти вірусів, що викликають рак внутрішніх органів, обмеження перебування на сонці і в соляріях.

Провідну роль проти раку набуває первинна профілактика, спрямована на зниження факторів ризику, своєчасне виявлення захворювання.

Спеціалісти Центра первинної медико-санітарної допомоги м. Слов’янськ Л.А. Ступко та Є.Ф. Крупченко провели бесіду зі студентами не тільки про особливості виникнення онкологічних захворювань, їхній перебіг, а й щодо профілактики методами оздоровлення. Жвавий інтерес у стідентів виник до розповіді про систему загартовування П. Іванова. Студенти ділились враженнями від просмотру відеороліку щодо загартовування, розповідали про свій власний досвід використання оздоровчих технологій. Адже, ми всі чітко розуміємо, що тільки здорова людина з радістю живе, працює, виховує здорове та щасливе покоління. А щоб зберегти здоров’я, треба знати, як це робити правильно.

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення