Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Виховний ідеал української народної педагогіки невичерпний

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Виховний ідеал української народної педагогіки невичерпний

Друк

30 січня за ініціативи доцента кафедри педагогіки О.В. Ковальової та студентів ІІ курсу філологічного факультету (спеціальність 014 Середня освіта (Українська мова і література)) організовано і проведено в читальній залі бібліотеки університету цікавий захід під назвою "Фольклор у просторі і часі". За основу було взято святкування Різдва. Бо Різдво – це одна з вагомих частин фольклору, яка шанується і залишається важливою для всіх українців.

На захід любʼязно завітали наші гості – студенти другого курсу фізико-математичного та першого філологічного факультетів.

Ольга Володимирівна Ковальова, звернувшись до всіх присутніх із вітальним словом, наголосила на тому, що виховний ідеал української народної педагогіки невичерпний.

Ведучі Лія Качур та Єлизавета Рухленко розповіли цікаві факти про історію святкування Різдва, а потім почали проводити різні конкурси, у яких залюбки брали участь майже всі глядачі.

Микита Мірошниченко, Тетяна Гончар, Перчик Ксенія, Дмитро Саламон, Тетяна Старкова та Єлизавета Морокко інсценували святкування Різдва в українській родині. Усі були вдягнені в колоритний національний одяг, на столі були традиційні страви.

Дослідивши традиції народного вертепу, студентки Олена Пономаренко, Анастасія Рудченко, Олександра Тупіленко, Діана Семергей, Олена Тракоша створили власний. Перед глядачами з'явилися такі фольклорні персонажі, як Ангел, Чорт, Смерть, Ірод та Єврей.

Усе свято супроводжувалося піснями у виконанні хрещеників, ролі яких на себе взяли Ганна Лубенець, Вероніка Чаус та Валерія Цеваліхіна.

Логічним завершенням нашого заходу стала пісня "Різдвяна" (гурт "ТіК"), яку виконали всі його учасники.

Із метою популяризації традицій українського народу бібліотекар О.С. Зозуля та завідувачка сектору читальних залів С.О. Ткачова підготували виставку книг за тематикою виховного заходу.

Про фото на пам’ять подбала доцент кафедри української мови та літератури Лисенко Наталія Василівна.

Усі присутні на цьому чудовому святі отримали справжню естетичну насолоду та відчули енергію любові й милосердя, що вносить благодать у ці різдвяні дні в кожну українську родину.

Дмитро Саламон, студент ІІ курсу філологічного факультету

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення