Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Театр тіней на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

Театр тіней на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася подія, присвячена Новорічним святам та Дню Святого Миколая. Силами студентів факультету під керівництвом доцента кафедри музики і хореографії Олени Зубарєвої було продемонстровано експериментальне та дивовижне театральне видовище театрального мистецтва – Театр тіней.

Глядачі, затамувавши подих, спостерігали за історією Святого Миколая, впізнавали образи тварин, що з’являлися на екрані. Найромантичніший та загадковий вид театрального мистецтва театр тіней об’єднав у собі такі види мистецтва як музика (інструментальний супровід), література (сценарій), хореографія (пластика тіла), елементи театральної постановки.

Театр тіней – це чари, казка, яку, побачивши хоч раз, не забути ніколи. Хочеться побажати молодому колективу учасників театру тіней натхнення, наснаги на творчому шляху. А ми з нетерпінням чекатимемо від них нових ідей та постановок.