Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Обговорили важливу проблему

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Обговорили важливу проблему

Друк

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України за перші 4 місяця 2018 року було зареєстровано 5 764 нових випадки ВІЛ-інфекції (з них 783 дитини до 14 років). Усього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 321 382 нових випадка ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 46 024 людини. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Дніпропетровська, Одеська, Донецька, Київська й Миколаївська області. Саме тому, особливої актуальності на сьогодні набуває просвітницька та профілактична робота серед молоді щодо шляхів передачі, особливостей протікання та наслідків ВІЛ та СНІД.

На педагогічному факультеті студенти 2 курсу «Соціальна робота» (куратор асистент кафедри практичної психології Березка С.В.) разом із представниками ГО «Наша допомога» організували та провели захід присвячений профілактиці ВІЛ та СНІДу. Під час виховного заходу було висвітлено не лише теоретичні аспекти, але і надано практичні рекомендації, що робити, якщо відбулось «імовірне» чи випадкове зараження, куди можна звернутись за допомогою. Окрім того, волонтери ГО «Наша допомога» надали можливість пройти всім бажаючим студентам та викладачам педагогічного факультету експрес-тест на з’ясування власного ВІЧ-статусу.

Не менш жвавим було обговорення особливостей життєдіяльності людей хворих ВІЛ чи СНІДом, було визначено, які засоби лікування доступні в Україні, як спланувати вагітність та народження дитини, якщо маєш позитивний ВІЧ-статус. Підсумком обговорення стало розуміння необхідності пропаганди толерантного ставлення до людей із ВІЛ та СНІДом, а також підвищенням рівня відповідальності за своє власне здоров’я.

Завершено виховний захід було вікториною-змаганням між командами студентів різних курсів. Переможці та учасники отримали корисні подарунки.

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення