Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Фестиваль міжкультурної комунікації «European Way» на факультеті ПТПО

Фестиваль міжкультурної комунікації «European Way» на факультеті ПТПО

12 грудня на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся фінальний тур щорічного фестивалю міжкультурної комунікації «European Way», який відбувається під гаслом «Integration through communication / Інтеграція через комунікацію» у двох паралельних векторах:

• конкурс вокального мистецтва «Співаємо мовами Євросоюзу»;
  • конкурс спікерів «Спілкуємося англійською».

У концертній програмі заключного туру фестивалю взяли участь переможці конкурсу спікерів та запрошені гості – співацькі колективи із Центру дитячої та юнацької творчості, які продемонстрували майстерне володіння іноземними мовами.

Організаторами конкурсу виступали кафедра теорії і практики початкової освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», викладачі якої готують учителів англійської мови для Нової української школи, та Лінгвістичний центр «PrimeTime» (м. Слов’янськ).

Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяв викладач із Америки, представник програми Фулбрайт в Україні Декстер Блеквел, який працює на факультеті ПТПО з вересня 2018 року та заохочує студентів до вивчення англійської мови.