Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Із теплом та любов’ю до дітей

Із теплом та любов’ю до дітей

Третього грудня студенти першого курсу факультету спеціальної освіти на чолі з куратором, кандидатом психологічних наук, доцентом Могильовою Наталією Миколаївною завітали до Слов'янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів №23 з нагоди Дня людей з обмеженими можливостями.

Студентки привітали учнів та керівників школи, розважали шестикласників невеликою програмою, проводили цікаві ігри, спілкувалися, фотографувалися, пригощали солодощами та робили подарунки.

Зустріч пройшла у дуже приємній та затишній атмосфері. Дітям надзвичайно сподобався захід і вони виразили побажання побачити гостей ще.

Виражаємо подяку класному керівнику 6-А класу, учителю вищої категорії, тифлопедагогу, «старшому учителю» Могильовій Ірині Василівні, а також іншим співробітникам і, особливо, вихователю Янковецькому Віталію Вікторовичу за теплу зустріч, за відданість своїй справі, за милосердя.

Бажаємо дітям та їхнім педагогам міцного здоров`я та бадьорого духу!

Студентка першого курсу Олександра Сбитнєва