Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Асистентська практика в рідних стінах

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Асистентська практика в рідних стінах

Друк

Асистентська практика націлена на формування у майбутніх педагогів готовності до організації навчально-виховної роботи у вищих навчальних закладах і є однією з найважливіших форм навчання в магістратурі.

Студентам другого курсу магістратури факультету спеціальної освіти пощастило проходити асистентську практику у стінах Донбаського державного педагогічного університету.

Цікавим і корисним для студентів став досвід роботи на рідному факультеті, де вони ознайомилися із організацією діяльності кафедр, спробували себе в ролі викладачів і завзято переймали професійний досвід професорів та доцентів. Оскільки більшість студентів магістратури уже працює в освітніх установах, практична діяльність суттєво розширила професійні межі та дала їм змогу спробувати себе у новій ролі: підготувати і прочитати лекції, провести практичні заняття, ознайомитися із документацією педагогів вишу.

«Під час проходження асистентської практики, я ще раз упевнилася, що потрібно постійно займатися самовихованням і самоосвітою. Щоб бути професіоналом у своїй справі, треба багато знати, а професійні якості потребують розвитку», – зробила висновки студентка магістратури Світлана Букартик.

Поділилася враженнями і її колега з магістратури Аліна Бурлаченко: «Під час практики я зрозуміла, що потрібно мати неабиякий талант, хист, щоб зацікавити студентів. Найбільше задоволення я отримала від проведення лекційних занять».

Під час виконання завдань майбутні фахівці показали дійсно належний рівень теоретико-методичної підготовки до реалізації професійних функцій викладача, продемонстрували сумлінність та творчий підхід, гідно впоралися із труднощами, які виникали у процесі роботи, і, навіть, запропонували свої ідеї щодо вдосконалення організації асистентської практики.

Викладачі-методисти високо оцінили представлену студентами документацію та надали корисні поради майбутнім педагогам. Підсумовуючи результати, доктор педагогічних наук, професор Татьянчикова І.В. зазначила: «Педагогічна практика у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації пройшла успішно та на високому методичному рівні. Наші магістранти отримали значний практичний досвід та показали гарну підготовку. Бажаємо їм подальших успіхів на педагогічній ниві».

Студентка магістратури Світлана Букартик

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення