Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Україна – територія гідності та свободи

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Україна – територія гідності та свободи

Друк

Україна – сильна і могутня!

Береже нехай Її Господь.

В Неї світле і святе майбутнє,

Українським серцем є народ.

Б’ється вільно українське серце,

Усім бідам, ворогам на зло

Знайде сили і не розірветься,

Якби гірко й тяжко не було.

І нехай на світі кожен знає,

Чують всі, дорослі і малі,

Українське серце не вмирає

Буде вічно битись на землі!

22 листопада в читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню Гідності та Свободи. Гідність – це поняття моральної свідомості. Вона виражає уявлення про цінність усякої людини як моральної особистості. Це також категорія етики, яка означає особливе моральне ставлення людини до самої себе й ставлення до неї з боку суспільства, у якому визнається цінність особистості.

Метою запровадження пам’ятної дати (21 листопада) стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Студенти філологічного факультету підготували ґрунтовні доповіді про долі героїв Небесної Сотні. А співробітники бібліотеки організували виставку періодичних видань, присвячених таким важливим історичним подіям. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Щиро дякуємо представникам бібліотеки за співпрацю!

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення