Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Тепла зустріч у молодіжному центрі "Платформа ініціатив Теплиця"

Тепла зустріч у молодіжному центрі "Платформа ініціатив Теплиця"

7 листопада студенти факультету спеціальної освіти на чолі з доцентом Малій Н.Ю. та доцентом Сильченко В.В. відвідали молодіжний центр "Платформа ініціатив Теплиця", де відбулася зустріч із параолімпійцем, телеведучим, мандрівником на візку Дмитром Щебетюком.

Під час зустрічі студенти мали змогу поспілкуватися та послухати цікаві розповіді про подорож автостопом, про сучасні можливості людини з особливими потребами, про доступність "по-європейськи". В Україні для людини на візку кожен день – це виклик, адже коли вирушаєш з дому необхідно долати бордюри, пересуватися через дорогу та ін. Сьогодні для Дмитра це вже звична справа, але так було не завжди. Перший час пересування містом реально було викликом – чи зможе він потрапити туди, куди треба? Дмитро із задоволенням поділився власним досвідом і своїм прикладом довів, що усі перешкоди завжди можна подолати і що візок – це не вирок!