Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Взяли участь у проекті «Тандем-партнерство Німеччина-Україна – академічне самоврядування»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Взяли участь у проекті «Тандем-партнерство Німеччина-Україна – академічне самоврядування»

Друк

У роки студентства дуже важливо займатися саморозвитком. Це найбільш вдалий для цього час, адже є багато можливостей та енергії для нових здійснень. Студенти повинні знати, що мають право на свободу слова і свободу студентської діяльності, мають спрямовувати свої знання та енергію юності у правильному напрямку, здійснювати зміни у різних структурах життя і освіти студентів.

Студентки третього курсу факультету спеціальної освіти Косінова Олена та Яковенко Діана у складі команди студентів ДДПУ отримали чудову нагоду дізнатися про роботу і діяльність студентського самоврядування різних університетів Німеччини у рамках реалізації міжнародного проекту «Тандем-партнерство Німеччина-Україна – академічне самоврядування» Федерального відомства іноземних справ Німеччини, який вже третій рік поспіль проходив в НТУ «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро) і тривав з 29 по 31 жовтня.

Саме такі заходи дають платформу для позитивних змін в роботі студентського самоврядування в Україні. Упродовж 3 днів тривала плідна праця із студентами, завданнями якої стали:

  • обґрунтування важливості запровадження принципів демократії і свободи для сприятливого розвитку науки і освіти;
  • утворення нових перспектив для молодого покоління;
  • обмін досвідом у галузі студентського самоврядування між двома державами;
  • стимулювання інтернаціональної спрямованості студентів обох держав;
  • посилення міжнародного співробітництва.

У ході семінару було представлено роботу студентського самоврядування Донбаського державного педагогічного університету: вказані напрямки діяльності членів студентського самоврядування та проведено паралель із аналогічною діяльністю в університеті Дрездена. Також було надано можливість представити та обговорити власні ідеї для поширення сфери діяльності студентської ради. У межах проекту студенти ДДПУ прослухали доповіді викладачів різних університетів України та Німеччини, найбільш цікавими з яких стали «Утворення університетів в Європі» та «Розвиток академічної свободи».

Наостанок для студентів українських вишів було заплановане урочисте нагородження дипломами про участь у проекті.

Натхненні та сповнені нових ідей студенти повернулися до подальшої роботи і створення нових проектів з метою розширення і покрашення життя та освіти студентів України.

Студентка 3 курсу Олена Косінова

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення