Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Заняття з тактичної підготовки студентів факультету фізичного виховання

Заняття з тактичної підготовки студентів факультету фізичного виховання

Метою викладання предмета «Захист Вітчизни» є не тільки теоретична, практична, фізична й психологічна підготовка студентської молоді до захисту Вітчизни та проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а й створення умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості, засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, домедичної допомоги, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу.

Так, 23 жовтня зі студентами 4 курсу спеціалізації «Захист Вітчизни» на базі військової частини 3035 Національної гвардії України було проведено практичне заняття з тактичної підготовки. Студенти вивчали техніку бою в нападі, під час відступу, стрільбу з різних положень, групування, стійки, вплив погодних умов на проведення та завершення бою. Заняття було проведено на високому рівні з застосуванням сучасних освітніх технологій та педагогічних методів.

Факультет фізичного виховання щиро дякує за співпрацю та високий методичний рівень підготовки викладачам та керівництву військової частини 3035 Національної гвардії України.