Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Педагогічній вітальні «Педагогічні виміри Василя Сухомлинського в сучасну освітньому просторі»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Педагогічній вітальні «Педагогічні виміри Василя Сухомлинського в сучасну освітньому просторі»

Друк

Україна – це культурно-освітня колиска, яка виколисувала й виколисує надзвичайно важливі педагогічні ідеї, зокрема педагогічні системи, які лягли в основу нових світових концепцій на рівні як загальної методології, так і виховної практики. І це завдяки видатним українським особистостям, подвижникам виховання людини. Одним із таких одержимців, що впливають на світовий педагогічний процес, є Василь Сухомлинський – учитель, творець, відкривач.

28 вересня 2018р. у педагогічній вітальні «Педагогічні виміри Василя Сухомлинського в сучасну освітньому просторі» на кафедрі педагогіка вищої школи відбулась зустріч з нагоди 100-ліття з дня народження педагога. У заході активну участь взяли викладачі (Саяпіна С. А., Сипченко В. І., Панасенко Е. А., Коркішко О. Г., Фатальчук С. Д., Сипченко О. М., Гарань Н. С., Топольник Я. В., Дьоміна В. В., Черкашина Л. А., Алєко О. А., Шульга Т. О., Липова О. О.) та студенти, магістранти педагогічного, філологічного факультетів. Всі зійшлися на думці про неоціненну роль науково-теоретичної спадщини Сухомлинського, поклалися глибше вивчати її та впроваджувати в широку педагогічну практику.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення