Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Учителю, ти бачиш те, що іншим не під силу І відповідь даєш на всі "чому?"...

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Учителю, ти бачиш те, що іншим не під силу І відповідь даєш на всі "чому?"...

Друк

Якось непомітно підкралася до нас цьогорічна осінь – ота руда й грайлива красуня, що пахне яблуками й дихає вологим дощовим повітрям, розкидає навкруги золоті барви й дарує низку знакових дат, серед яких по-особливому зворушливою є День учителя. І це не випадково, адже учитель – єдина у світі професія від Бога, а всі інші професії – від учителя. Тому справжній учитель уміє робити все: навчати й виховувати, дивувати й захоплювати, вести за собою в ту прекрасну далину, ім’я якій – Україна.

Цей високий статус учителя гідно тримають викладачі Донбаського державного педагогічного університету, і підтвердженням цього став конкурс "Пані викладач", який відбувся напередодні професійного дня працівників освіти. У переповненому актовому залі університету зібралися почесні гості, студенти, викладачі, щоб визначити, на якому факультеті працює справжня "Пані викладач".

Факультет спеціальної освіти представила кандидат психологічних наук, доцент кафедри логопедії та спеціальної психології Вікторія Володимирівна Кордонець, яка надзвичайно ретельно й оригінально підготувалася до цього непростого батлу: зняла справжній короткометражний документальний фільм про те, як відбувався її професійний злет, як допомагали й допомагають їй у цьому колеги, як надихають на творчість у доборі методів і прийомів проведення занять її улюблені студенти й хороші щирі слова підтримки декана факультету, доктора психологічних наук, професора Олени Володимирівни Мамічевої.

Дуже зворушливо Вікторія Володимирівна розповіла про свою сім’ю, коханого чоловіка та улюблених діток, які є для неї головним сенсом життя.

У номінації "Хобі" було розкрито артистичні здібності викладачки, адже вона зуміла зробити невеличкі ігрово-музичні подарунки ректору університету, деканам усіх факультетів, поважному журі.

Яскравий, харизматичний виступ Вікторії Володимирівни був підтриманий шаленими оваціями її вболівальників. Тісний тандем майстерності конкурсантки та палкої підтримки студентів факультету спеціальної освіти приніс їй перемогу в номінації "Глядацька симпатія".

Ми щиро вітаємо Вікторію Володимирівну й усіх викладачів рідного університету з Днем учителя й бажаємо

Здоров'я, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття!

Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім'ї

І радість на серці, і хліб на столі.

Студент третього курсу, Ярослав Довгоспинний

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення