Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Вітаємо, першокурсники факультету фізичного виховання!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Вітаємо, першокурсники факультету фізичного виховання!

Друк

Третього вересня на факультеті фізичного виховання відбулось урочисте привітання студентів 1 курсу. За давньою слов’янською традицією зустріли хлібом та сіллю. Перші привітання лунали від декана О.І. Холодного, заступника декана Ю.Ю. Мусхаріної, які побажали студентам щасливих, цікавих, незабутніх, років студентського життя, бути лідерами у навчанні, спорті, творчості.

Із побажаннями успіхів у навчанні та особистому житті всіх студентів привітали зав. кафедри ТМОФВіР, проф. І.А. Федь, зав. кафедри ЗЛ і ФВ, проф. В.В. Дичко, зав. кафедри МВСПД, доц. С.М. Віцько, доц. кафедри ТМОФВіР С.М. Борщов, доц. кафедри загальної психології І.Ю. Остополець, доц. кафедри педагогіки Н.Ю. Крутогорська, ст. викл. кафедри ТМОФВіР С.О. Чернобай.

Віриться, що наші першокурсники будуть гідними послідовниками уславлених традицій факультету фізичного виховання, які закладатимуть міцний фундамент знань для досягнення в майбутньому висот у професійній діяльності та у житті в цілому.

Отже, відтепер вони – частина нашої дружньої спортивної родини. І це тільки початок важкого, але й дуже цікавого студентського, спортивного життя!

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення

Оголошення