Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Навчалися корисному

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Навчалися корисному

Друк

5 – 9 серпня в м. Яремчі відбувся Національний тренінг-навчання для фасилітаторів (від англ. facilitate – допомагати, полегшувати) партнерів Британської ради в межах проекту «Активні громадяни».

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Громадська організація «Молодь сходу України» (керівник – Чередник О.В.) теж приєдналася до цієї програми, ставши повноправним партнером Всесвітньої Британської ради.

Нашу організацію презентували канд. пед. наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Іванчук Сабіна Айдинівна та асистент кафедри практичної психології Березка Софія Вікторівна. Навчання фасилітаторів проводили кращі майстер-фасилітатори Британської ради в Україні.

Програма була дуже насиченою, спілкування з іншими учасниками тренінгу цікавим та плідним, а відпочинок яскравим. Яскравою подією став похід до гір стежкою Довбуша, незабутнім відпочинком біля водоспаду річки Прут.

Зовсім скоро фасилітаторами програми «Активні громадяни» проводитимуться тренінги для всіх охочих, зокрема, студентів та викладачів університету.

Результатом тренінгів у локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади. Ці проекти повинні координуватися та підтримуватися партнером. Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад та соціальну активність.

Тож, стежимо за анонсами тренінгів, адже саме ти зможеш змінити свій виш на краще!

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення

Оголошення