Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Шановні колеги! Пропонуємо всім охочим опублікувати свою статтю в збірнику наукових праць «Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології» (випуск 7; жовтень, 2018 р.)

Шановні колеги! Пропонуємо всім охочим опублікувати свою статтю в збірнику наукових праць «Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології» (випуск 7; жовтень, 2018 р.); ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ.

Збірник наукових праць «Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології» є фаховим виданням на підставі наказів Міністерства освіти і науки України № 820 від 11 липня 2016 року та № 1222 від 07 жовтня  2016 року. Галузі науки: філологічні – мовознавство, літературознавство.

Пропоновані науково-методичні студії з мовознавства, літературознавства, методики викладання мови та літератури у ВНЗ педагогічного спрямування та загальноосвітніх закладах присвячено актуальним проблемам сучасної лінгвістики, стилістики, дидактики та літературного процесу.

Результати репрезентованих наукових розвідок можуть стати в нагоді лінгвістам, літературознавцям, викладачам, учителям, аспірантам, магістрантам і студентам.

Статті подаються повністю підготовленими до друку до 15 вересня 2018 р. (7 випуск) на електронну скриньку n.m.matorina@gmail.com

Вихід 7 випуску збірника – жовтень 2018 р.

Контактний телефон: 050 67 68 530 → Наталя Михайлівна Маторіна (науковий редактор).

З повагою – редколегія збірника.