Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини На факультеті спеціальної освіти привітали першокурсників

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

На факультеті спеціальної освіти привітали першокурсників

Друк

30-го серпня на факультеті спеціальної освіти відбулося урочисте привітання студентів першокурсників із початком нового навчального року.

У теплій дружній обстановці зібралися педагогічний колектив факультету, першокурсники та їхні батьки.

Із вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету спеціальної освіти доктор психологічних наук, професор Мамічева Олена Володимирівна, яка привітала студентів із новим навчальним роком, познайомила з завідувачами кафедр факультету і закликала першокурсників до плідної спільної праці.

Теплими словами привітали студентів і завідувач кафедри логопедії та спеціальної психології кандидат педагогічних наук, професор Липа Володимир Олександрович, завідувач кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії доктор педагогічних наук, професор Татьянчикова Ірина Володимирівна, завідувач кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти доктор педагогічних наук, професор Дмитрієва Ірина Володимирівна.

Першокурсників познайомили з викладачами кафедр, дали напуття, висловили їм побажання успіхів і високих результатів у навчанні.

Шановні наші першокурсники!

Сьогодні перед вами відкриваються двері Донбаського державного педагогічного університету і шлях до нових знань, творчих досягнень, наукових звершень!

Відсьогодні ви повноправні члени дружньої родини факультету спеціальної освіти – факультету з високим рівнем підготовки фахівців, п’ятдесятирічною історією і славетними традиціями.

Бажаємо, щоб студентські роки стали для вас часом інтелектуального зросту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості, справжньої дружби та яскравих вражень, що супроводжуватимуть все ваше життя.

Щасливих вам студентських років!

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення

Оголошення