Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Педагогічний турнір на педагогічному факультеті

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Педагогічний турнір на педагогічному факультеті

Друк

24 травня у Донбаському державному педагогічному університеті на педагогічному факультеті відбувся педагогічний турнір із предмету «Організація та керівництво ДНЗ». У ньому взяли участь дві групи третього курсу (ДОПО та ДОПП). Куратором цього заходу була Бондаренко Наталія Борисівна. У журі були присутні: Курінний Ян Віталійович, Бондаренко Наталія Борисівна, а також представник від студентського парламенту та четвертий курс. Ведуча – Наталія Ржавська.

Учасники були поділені на дві команди, яким було запропоновано придумати собі назву, емблему, девіз та пісню. Перша група (ДОПО) на чолі з капітаном Оленою Медяник крокувала під назвою «Шалені виховательки» з девізом «Наш девіз – завжди і всюди дарувати дітям чудо», із піснею Бремінських музик «Ничего на свете лучше нету».

Друга група (ДОПП), капітаном котрої стала Калініна Оксана, рушила під назвою « Гарячі серця» із піснею « В каждом маленьком ребёнке».

У ході турніру командам були запропоновані такі конкурси: знання педагогічних термінів, «Хто з відомих педагогів це сказав?», «Якості директора ДНЗ», «Знання програм ДНЗ», «Уміння читати емоції з картинки». Окрім цього, команди готували один для одного ребуси та кросворди. Також були розіграні педагогічні ситуації серед учасників команд. Було потрібно пояснити ситуацію, дати їй оцінку, а також знайти вирішення.

Останнім конкурсом було відгадування дитячих мультфільмів, за яких учасники також отримали додаткові бали.

Журі об’єктивно оцінювало команди. Для них відіграло роль не тільки те, наскільки правильна відповідь, але й як учасники взаємодіяли між собою, приймали колективне рішення.

По закінченню турніру була оголошена нічия. Захід був насправді урочистий. Усі присутні отримали колосальне задоволення.

Олена Медяник, фото – Карина Мартинова

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення

Оголошення