Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини «Що посієш, те й пожнеш», або «Краса врятує світ…»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

«Що посієш, те й пожнеш», або «Краса врятує світ…»

Друк

Розповідь про те, як студенти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта. Початкова освіта» педагогічного факультету саджали, сіяли, поливали… прикрашали територію дошкільного закладу №3 «Ромашка» Слов’янської міської ради.

Майбутні педагоги разом із куратором провели суботник із благоустрою свого базового закладу дошкільної освіти, аби дітям було гарно, затишно, і вони могли в подальшому спостерігати та доглядати за об’єктами живої природи. Бо відомо, що матінка-природа своєю новизною, красою та розмаїттям, емоційно впливає на дошкільників, викликає в них подив, захоплення, бажання більше дізнаватися про неї.

Ми старанно копали, поливали, пололи та саджали насіння, розсаду квітів та отримували перше педагогічно-трудове задоволення від праці і уявляли, як буде гарно, коли вони розквітнуть та з часом задовольнятимуть естетичні потреби дітей і дорослих. Працювали дружно та весело такі студенти: Анна Авдєєва, Діана Бовздаренко, Діана Гармаш, Єлизавета Григор’єва, Віта Горкава, Катерина Кононова, Дар’я Космик, Оксана Кравченко, Олеся Лубінець, Валерія Мартинова, Анастасія Темниченко, Марія Черноруцька.

Не обійшлося і без загального фото на згадку.

Отже, запрошуємо студентів, батьків, школярів завжди згадувати слова Маленького Принца про необхідність прямо зранку прибрати свою Планету і наслідувати їм!

Доц. Н.Б. Бондаренко,

староста групи Д.В. Гармаш

  •  

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення